O nas


       Biuro Obsługi Nieruchomości "Wenerski" istnieje na rynku od 2000r. Od samego początku zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami na terenie Głogowa i okolic. Jest pierwszą prywatną firmą zajmującą się tą działalnością w Głogowie.
Zaczynaliśmy swoja działalność u zbiegu ulic Długosza i Morcinka w niewielkim budynku garażowym. Od 2003r. pracujemy już w obecnym biurze przy ul. Młyńskiej 6 w Głogowie. Początki działalności, były bardzo trudne, jednak w przeciągu 2 miesięcy udało nam się pozyskać trzy wspólnoty mieszkaniowe, które umożliwiły nam spokojne funkcjonowanie.
Później przyszły kolejne wspólnoty. Dzisiaj pod naszą opieką znajduje się 26 różnych nieruchomości. Są to obiekty zabudowane budynkami mieszkalnymi i usługowymi. Administrujemy też nieruchomością komercyjną. Budynki te mają powierzchnię prawie 35 000 m2, jest w nich ponad 650 lokali i zamieszkuje je ponad 1 300 osób. Do tego należy doliczyć nieruchomość komercyjną o powierzchni 10 ha i z kilkoma tysiącami metrów kwadratowych w zabudowie.
Firma od samego początku działa w niezmienionym składzie. Pracownicy stanowią stabilny i zgrany zespół, obecnie składający się z czterech osób. Są to doświadczone osoby, które swoją pracę wykonują z pasją, niezależnie od tego, która godzina i jaki dzień tygodnia.
Dodatkowo prowadzimy również nadzory budowlane oraz doradztwo inwestycyjne w rejonie Głogowa i okolic. Dotychczas od wielu lat prowadziliśmy nasze działania w rejonie takich miast Dolnego Śląska jak Głogów, Wrocław, Wołów, Brzeg Dolny.
Od początku przyjęliśmy sobie założenie, że nasze działania będziemy prowadzić zgodnie z przepisami prawa i tego się trzymamy do dziś.


Telefony alarmowe

 

Pogotowie techniczne branż

elektryczne, budowlane, wodno-kanalizacyjne, CO, gazowe

przejdź

 

Ogólnopolski Telefon Alarmowy 112
Pogotowie Ratunkowe 999
Straż Pożarna 998
Policja 997
Pogotowie Wodociągowe 994
Pogotowie Ciepłownicze 993
Pogotowie Gazowe 992
Pogotowie Energetyczne 991